Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RP73PF1E21K5BTD |
| LIXINC Part # | RP73PF1E21K5BTD |
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 21.5K OHM 0.1% 1/10W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RP73PF1E21K5BTD Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RP73PF1E21K5BTD |
| Marka: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | TE Connectivity AMP Connectors |
| seria: | RP73P, Holsworthy |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 21.5 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.014" (0.35mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ERJ-S08F7151V | RES SMD 7.15K OHM 1% 1/4W 1206 | 842 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD4812C25 | RES 48.1K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P14F4221U | RES SMD 4.22 KOHM 1% 1/2W 1210 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206WRD075K9L | RES SMD 5.9K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| MMP100FRE510K | RES SMD 1% 1W MELF | 836 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-XGNJ391Y | RES SMD 390 OHM 5% 1/32W 01005 | 20899 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD1112B25 | RES 11.1K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| 73WL4R240J | RES 0.24 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE | 979 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P08D1132V | RES SMD 11.3 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| MCT06030C1912FP500 | RES SMD 19.1K OHM 1% 1/8W 0603 | 877 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210BRD07182KL | RES SMD 182K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 966 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603CRE07107KL | RES SMD 107KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| MMA02040C2494FA300 | RES 2.49M OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 900 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 19562 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.52000 | $0.52 |
| 5000 | $0.08448 | $422.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.