Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RT0805BRE0732R4L |
| LIXINC Part # | RT0805BRE0732R4L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 32.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RT0805BRE0732R4L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RT0805BRE0732R4L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | RT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 32.4 Ohms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RK73H2ATTD1781D | RES 1.78K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 955 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW12181R30FNEK | RES SMD 1.3 OHM 1% 1W 1218 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| CPF0603F35K7C1 | RES SMD 35.7K OHM 1% 1/16W 0603 | 924 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603BRC0722RL | RES SMD 22 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| MCS04020D1543BE100 | RES 154K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 804 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD58R3D10 | RES 58.3 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 997 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW020161R9FNED | RES SMD 61.9 OHM 1% 1/20W 0201 | 6896 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ARTTD4873D | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 901 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD8450F10 | RES 845 OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ATTD27R0D | RES 27 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| WSL12067L000FTB | RES 0.007 OHM 1% 1/4W 1206 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| PWR263S-35-3002F | RES SMD 30K OHM 1% 35W D2PAK | 960 Więcej na zamówienie |
|
| CPF0805B13K3E | RES 13.3 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 884 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10848 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06075 | $0.06075 |
| 5000 | $0.06075 | $303.75 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.