Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SG73P1ETTP8872D |
| LIXINC Part # | SG73P1ETTP8872D |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 88.7K OHM 0.5% 1/8W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SG73P1ETTP8872D Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SG73P1ETTP8872D |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | SG73P |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 88.7 kOhms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R2ATTD3742F25 | RES 37.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 844 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW12060000Z0EA | RES SMD 0 OHM JUMPER 1/4W 1206 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| KTR18EZPF8660 | RES SMD 866 OHM 1% 1/4W 1206 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD2713B50 | RES 271K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 957 Więcej na zamówienie |
|
| CRGP0603F3K3 | CRGP 0603 3K3 1% | 15197 Więcej na zamówienie |
|
| AT1206DRD0735K7L | RES SMD 35.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805BKE1K50 | RES 1.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 905 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P06F6042V | RES SMD 60.4 KOHM 1% 1/2W 0805 | 881 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603BKE56K2 | RES 56.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402DRD0739RL | RES SMD 39 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S02F78R7X | RES SMD 78.7 OHM 1% 1/10W 0402 | 865 Więcej na zamówienie |
|
| SR732BTTD4R30D | CURRENT SENSE RESISTOR | 853 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD7323C50 | RES 732K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 865 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10804 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03542 | $0.03542 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.