Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RNCF0603DTC6R80 |
| LIXINC Part # | RNCF0603DTC6R80 |
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 6.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RNCF0603DTC6R80 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RNCF0603DTC6R80 |
| Marka: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Stackpole Electronics, Inc. |
| seria: | RNCF |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 6.8 Ohms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRCW060320R0JNTC | RES SMD 20 OHM 5% 1/10W 0603 | 881 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216P-78R7-D-T5 | RES SMD 78.7 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 926 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-3VRW1581V | RES 1.58K OHM 0.05% 1/8W 0603 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD67R3D10 | RES 67.3 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 840 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD6491B05 | RES 6.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 848 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D2A249RBTG | RES SMD 249 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 992 Więcej na zamówienie |
|
| MCT06030C1781DP500 | RES 1.78K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 868 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805BRB0738K3L | RES SMD 38.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603WRE073K48L | RES SMD 3.48K OHM 1/10W 0603 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| CPF0402B300RE1 | RES SMD 300 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 2668 Więcej na zamówienie |
|
| CRT0805-BY-7501ELF | RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD1042D100 | RES 10.4K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1202A05 | RES 12K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 918 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10955 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
| 5000 | $0.01500 | $75 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.