Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERJ-6ENF5362V |
| LIXINC Part # | ERJ-6ENF5362V |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 53.6K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERJ-6ENF5362V Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERJ-6ENF5362V |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERJ-6EN |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 53.6 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R2BTTD28R0B25 | RES 28 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 805 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP2102F50 | RES 21K OHM 1% 1/16W 0402 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP82R0D50 | RES 82 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0402124RFKTD | RES SMD 124 OHM 1% 1/16W 0402 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD4121A25 | RES 4.12K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| RG1005V-6650-W-T1 | RES SMD 665 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD11R8D50 | RES 11.8 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 843 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1962C50 | RES 19.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW080522R6FKEA | RES SMD 22.6 OHM 1% 1/8W 0805 | 1558 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H1HTTC3161D | RES 3.16K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0805300RBEEA | RES 300 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 2781 Więcej na zamówienie |
|
| CRGH0603F32R4 | RES SMD 32.4 OHM 1% 1/5W 0603 | 945 Więcej na zamówienie |
|
| RE1206DRE074K02L | RES SMD 4.02K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 992 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 25141 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00961 | $48.05 |
| 10000 | $0.00862 | $86.2 |
| 25000 | $0.00791 | $197.75 |
| 50000 | $0.00743 | $371.5 |
| 125000 | $0.00726 | $907.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.