Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCP1206W39R0JET |
| LIXINC Part # | RCP1206W39R0JET |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 39 OHM 5% 2.4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCP1206W39R0JET Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCP1206W39R0JET |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCP |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| opór: | 39 Ohms |
| tolerancja: | ±5% |
| moc (waty): | 2.4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±150ppm/°C |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.025" (0.64mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| MCT06030D5113BP100 | RES SMD 511K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 891 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD2983F25 | RES 298K OHM 1% 1/10W 0603 | 815 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD73R2C25 | RES 73.2 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| WR12W9314FTL | RES 9.31M OHM 1% 1/4W 1206 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| AA2010FK-07430RL | RES SMD 430 OHM 1% 3/4W 2010 | 958 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD2262C25 | RES 22.6K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 968 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206DRD0726K1L | RES SMD 26.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0402BTE91K0 | RES 91K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP2101C25 | RES 2.1K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| HCSM2818FT10L0 | RES 0.01 OHM 5W 1% 2818 SMD | 4535 Więcej na zamówienie |
|
| HV73V2BTTD5234F | RES 5.23M OHM 1% 1/4W 1206 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW1210510KJNEA | RES SMD 510K OHM 5% 1/2W 1210 | 1579 Więcej na zamówienie |
|
| AC0201FR-0710K2L | RES SMD 10.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 866 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10848 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.00000 | $4 |
| 100 | $4.00000 | $400 |
| 1000 | $3.45238 | $3452.38 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.