Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RK73H1JTTD1000F |
| LIXINC Part # | RK73H1JTTD1000F |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 100 OHM 1% 1/8W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RK73H1JTTD1000F Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RK73H1JTTD1000F |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RK73H |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 100 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ERJ-8GEYJ7R5V | RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W 1206 | 48173 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ATTD6800F | RES 680 OHM 1% 1/4W 0805 | 10530 Więcej na zamówienie |
|
| CRGCQ2010F8K2 | CRGCQ 2010 8K2 1% | 6415 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW06038K25BEEN | RES 8.25K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805DRE0782KL | RES SMD 82K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 3492 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD2870F50 | RES 287 OHM 1% 1/10W 0603 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP5232D50 | RES 52.3K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R1ETTP88R7F | RES 88.7 OHM 1% 1/3W 0402 | 999 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP5971C50 | RES 5.97K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210DRD076K34L | RES SMD 6.34K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| PAT0603E5232BST1 | RES SMD 52.3KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 999 Więcej na zamówienie |
|
| CHP2512AFX-1000ELF | RESHIGHPOWERA 2512 100R 1% 3W TC | 7778 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP1823B50 | RES 182K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 848 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10842 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.