Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R2ETTD4273A10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD4273A10 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R2ETTD4273A10 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R2ETTD4273A10 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 427 kOhms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1210 (3225 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1210 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| AR03DTC1003 | RES 100K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD96R5C25 | RES 96.5 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012P-84R5-D-T5 | RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0603510RJNEA | RES SMD 510 OHM 5% 1/10W 0603 | 36322 Więcej na zamówienie |
|
| KTR10EZPJ392 | RES SMD 3.9K OHM 5% 1/8W 0805 | 958 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P1ETTP2260D | RES 226 OHM 0.5% 1/8W 0402 | 996 Więcej na zamówienie |
|
| RMCP2010FT523K | RES 523K OHM 1% 1W 2010 | 800 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012V-182-W-T1 | RES SMD 1.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRB07402RL | RES SMD 402 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 833 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW12106K49BEEN | RES 6.49K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 816 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD4023D100 | RES 402K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 871 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603DTC6K49 | RES 6.49K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 840 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-2AEB3241X | RES SMD 3.24KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 27662 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10867 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.