Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERA-1ARC561C |
| LIXINC Part # | ERA-1ARC561C |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 560 OHM 0.25% 1/20W 0201 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERA-1ARC561C Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERA-1ARC561C |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERA-1A |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| opór: | 560 Ohms |
| tolerancja: | ±0.25% |
| moc (waty): | 0.05W, 1/20W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0201 (0603 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0201 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.010" (0.26mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RS73G2ATTD5492C | RES 54.9K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 884 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D2A3K57BTG | RES SMD 3.57K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 800 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2ATTD3921C | THICKFILM RESISTOR 0805 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-2RKD47R0X | RES 47 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 881 Więcej na zamówienie |
|
| MCT0603MC3302FPW00 | RES 33K OHM 1% 0.15W 0603 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| RE1206FRE07210RL | RES SMD 210 OHM 1% 1/4W 1206 | 839 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD2402F100 | RES 24K OHM 1% 1/10W 0603 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805WRE0766K5L | RES SMD 66.5KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 865 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP3302F25 | RES 33K OHM 1% 1/16W 0402 | 833 Więcej na zamówienie |
|
| CR022492F | RES SMD 24.9K OHM 1% 3/4W 2010 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW1206357KBEEA | RES 357K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-8AEB1820V | RES SMD 182 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 5313 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S1TF3403U | RES SMD 340K OHM 1% 1W 2512 | 862 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11830 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66000 | $0.66 |
| 15000 | $0.13644 | $2046.6 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.