Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R1JTTD1371A25 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD1371A25 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 1.37K OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R1JTTD1371A25 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R1JTTD1371A25 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 1.37 kOhms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN731JTTD1093F50 | RES 109K OHM 1% 1/16W 0603 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| Y112120R0000Q9L | RES SMD 20 OHM 0.02% 1/4W J LEAD | 847 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD5300C25 | RES 530 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 923 Więcej na zamówienie |
|
| RCP2512B22R0JED | RES SMD 22 OHM 5% 3.5W 2512 | 876 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G1JTTD3002D | RES 30K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 804 Więcej na zamówienie |
|
| MCS04020D1003BE000 | RES 100K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210BRD078K06L | RES SMD 8.06K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D2B26R1BTG | RES SMD 26.1 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF1206FT4M99 | RES 4.99M OHM 1% 1/4W 1206 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD2200C25 | RES 220 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 934 Więcej na zamówienie |
|
| RE1206FRE0720KL | RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 1206 | 940 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF1206DKE15K0 | RES 15K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 919 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD40R2F25 | RES 40.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 968 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10976 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24750 | $0.2475 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.