Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TNPW12069K31BEEN |
| LIXINC Part # | TNPW12069K31BEEN |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 9.31K OHM 0.1% 2/5W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TNPW12069K31BEEN Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TNPW12069K31BEEN |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | TNPW e3 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 9.31 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.4W, 2/5W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRCW080510R5FKEBC | RES 10.5 OHM 1% 1/8W 0805 | 969 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD15R0F50 | RES 15 OHM 1% 1/4W 1206 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD2050F25 | RES 205 OHM 1% 1/8W 0805 | 957 Więcej na zamówienie |
|
| TFCR0603-10W-E-1003BT | RES 100K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 872 Więcej na zamówienie |
|
| M55342E12B4B75RTP | RES SMD 4.75KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 877 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-2RKD1203X | RES 120K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| M55342K06B5B17RWS | RES SMD 5.17KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD4R99F | RES 4.99 OHM 1% 1/3W 1206 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S1T0R00U | RES SMD 0 OHM JUMPER 1W 2512 | 987 Więcej na zamówienie |
|
| SM2615FT34R8 | RES 34.8 OHM 1% 1W 2615 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-PA3D3321V | RES SMD 3.32K OHM 0.5% 1/4W 0603 | 924 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1760B50 | RES 176 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| RCWE0612R698FKEA | RES 0.698 OHM 1% 1W 0612 | 961 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10919 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31050 | $0.3105 |
| 1000 | $0.31050 | $310.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.