Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RM10F56R2CT |
| LIXINC Part # | RM10F56R2CT |
| Producent | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RM10F56R2CT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RM10F56R2CT |
| Marka: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| seria: | RM |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 56.2 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| PTN1206E6653BST1 | RES SMD 665K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 6948 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0603392RFEEA | RES 392 OHM 1% 1/8W 0603 | 952 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603CRC0753R6L | RES SMD 53.6OHM 0.25% 1/10W 0603 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW25121K13FKEGHP | RES SMD 1.13K OHM 1% 1.5W 2512 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G1ETTP20R5F | RES 20.5 OHM 1% 1/10W 0402 | 929 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1041B05 | RES 1.04K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 978 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ATTD15R8F | RES 15.8 OHM 1% 1/4W 0805 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603BRC0776K8L | RES SMD 76.8KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603CRC07255KL | RES SMD 255KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 827 Więcej na zamówienie |
|
| RN73C2A237RBTDF | RES SMD 237 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 1490 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW12064K99FKEA | RES SMD 4.99K OHM 1% 1/4W 1206 | 3247 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805BTE287R | RES 287 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 947 Więcej na zamówienie |
|
| CPF0603B154KE1 | RES SMD 154K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 869 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 45835 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00750 | $0.0075 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.