Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRGH2512F29K4 |
| LIXINC Part # | CRGH2512F29K4 |
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 29.4K OHM 1% 2W 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRGH2512F29K4 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRGH2512F29K4 |
| Marka: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | TE Connectivity AMP Connectors |
| seria: | CRGH, Neohm |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 29.4 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 2W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | - |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R2ATTD3011C10 | RES 3.01K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 812 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-U12F4120U | RES 412 OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 848 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD4073C25 | RES 407K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ETTD3742D | RES 37.4K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| TFCR0603-16W-E-2803BT | RES 280K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 15978 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD6042F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 812 Więcej na zamówienie |
|
| M55342E03B84E5RWS | RES SMD 84.5K OHM 1% 1/5W 1005 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1373B05 | RES 137K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP2981B50 | RES 2.98K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RPC2512JT150R | RES 150 OHM 5% 1.5W 2512 | 1638 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2770F100 | RES 277 OHM 1% 1/8W 0805 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1372A10 | RES 13.7K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 956 Więcej na zamówienie |
|
| RV1206FR-075M11L | RES SMD 5.11M OHM 1% 1/4W 1206 | 883 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10926 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19267 | $0.19267 |
| 4000 | $0.18391 | $735.64 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.