Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | Y174512K4000Q9R |
| LIXINC Part # | Y174512K4000Q9R |
| Producent | VPG Foil |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 12.4K OHM 0.16W J LEAD |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | Y174512K4000Q9R Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | Y174512K4000Q9R |
| Marka: | VPG Foil |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | VPG Foil |
| seria: | SMR1DZ |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 12.4 kOhms |
| tolerancja: | ±0.02% |
| moc (waty): | 0.16W |
| kompozycja: | Metal Foil |
| cechy: | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±0.2ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C |
| opakowanie / etui: | 2512 J-Lead |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SMD |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.110" (2.79mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R2ATTD2082A05 | RES 20.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 867 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F1JTTD1150F | RES 115 OHM 1% 1/5W 0603 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD2150D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 926 Więcej na zamówienie |
|
| SMM02040C2201FB300 | RES 2.2K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 3655 Więcej na zamówienie |
|
| AC1210FR-079K76L | RES SMD 9.76K OHM 1% 1/2W 1210 | 932 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ARTTD2804F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 804 Więcej na zamówienie |
|
| CRGH2010F261R | RES SMD 261 OHM 1% 1W 2010 | 831 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRE073K9L | RES SMD 3.9K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 887 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S1JTTD1501D | RES 1.5K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-H3EF56R0V | RES 56 OHM 1% 1/6W 0603 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP1873B25 | RES 187K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 915 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD69R8C25 | RES 69.8 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 922 Więcej na zamówienie |
|
| RG1005P-1742-B-T5 | RES SMD 17.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 888 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10904 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.91350 | $7.9135 |
| 2500 | $7.28875 | $18221.875 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.