Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RK73H1JRTTD3240D |
| LIXINC Part # | RK73H1JRTTD3240D |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 324 OHM 0.50% 1/8W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RK73H1JRTTD3240D Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RK73H1JRTTD3240D |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RK73-RT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 324 Ohms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRCW2010768KFKEFHP | RES SMD 768K OHM 1% 1W 2010 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2ATTD3402F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 888 Więcej na zamówienie |
|
| RCS0402383KFKED | RES SMD 383K OHM 1% 1/5W 0402 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| PAT0805E1432BST1 | RES SMD 14.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G2ATTD22R1B | RES 22.1 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805E3241BBT1 | RES SMD 3.24K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 980 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD3901B25 | RES 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 969 Więcej na zamówienie |
|
| RE1206FRE0730K1L | RES SMD 30.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW25121K47FKTG | RES SMD 1.47K OHM 1% 1W 2512 | 945 Więcej na zamówienie |
|
| KTR10EZPF1271 | RES SMD 1.27K OHM 1% 1/8W 0805 | 10677 Więcej na zamówienie |
|
| PLTT0805Z9760AGT5 | RES SMD 976 OHM 0.05% 1/4W 0805 | 979 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3741B10 | RES 3.74K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RCL06126K34FKEA | RES SMD 6.34K OHM 3/4W 1206 WIDE | 925 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10973 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03105 | $0.03105 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.