Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SM4124FT33R2 |
| LIXINC Part # | SM4124FT33R2 |
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 33.2 OHM 1% 2W 4124 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SM4124FT33R2 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SM4124FT33R2 |
| Marka: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Stackpole Electronics, Inc. |
| seria: | SM |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 33.2 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 2W |
| kompozycja: | Wirewound |
| cechy: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±20ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 275°C |
| opakowanie / etui: | 4124 J-Lead |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 4124 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.195" (4.95mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RNCF0603BKE402K | RES 402K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| RCL12182R20JNEK | RES SMD 2.2 OHM 1W 1812 WIDE | 1616 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP7591F50 | RES 7.59K OHM 1% 1/16W 0402 | 888 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD1691A25 | RES 1.69K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 992 Więcej na zamówienie |
|
| RC0100FR-07130RL | RES SMD 130 OHM 1% 1/32W 01005 | 33963 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1051B05 | RES 1.05K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW040227K0JNEDHP | RES SMD 27K OHM 5% 1/5W 0402 | 997 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD78R7D100 | RES 78.7 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| CRGH1206F39R2 | RES SMD 39.2 OHM 1% 1/2W 1206 | 992 Więcej na zamówienie |
|
| RCP2512B30R0GS6 | RES SMD 30 OHM 2% 3.5W 2512 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW040210R5FKEDHP | RES SMD 10.5 OHM 1% 1/5W 0402 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210CRD076K04L | RES SMD 6.04KOHM 0.25% 1/4W 1210 | 962 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD2553B10 | RES 255K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 858 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10879 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36250 | $0.3625 |
| 800 | $0.36250 | $290 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.