Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERA-2AEB1471X |
| LIXINC Part # | ERA-2AEB1471X |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERA-2AEB1471X Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERA-2AEB1471X |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERA-2A |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 1.47 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.063W, 1/16W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RC1005F1583CS | RES SMD 158K OHM 1% 1/16W 0402 | 24340 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012P-8253-D-T5 | RES SMD 825K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 814 Więcej na zamówienie |
|
| SM2615FTR590 | RES 0.59 OHM 1% 1W 2615 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| AC1206FR-0766R5L | RES SMD 66.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 804 Więcej na zamówienie |
|
| KTR18EZPF1471 | RES SMD 1.47K OHM 1% 1/4W 1206 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| RC2010FK-07562KL | RES SMD 562K OHM 1% 3/4W 2010 | 953 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2BTTD4640F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| PT1206JR-070R051L | RES 0.051 OHM 5% 1/4W 1206 | 925 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2ATTD2872B | RES 28.7K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 882 Więcej na zamówienie |
|
| SR73W2HTTE3R09F | CURRENT SENSE RESISTOR | 838 Więcej na zamówienie |
|
| RCL12251K82FKEG | RES SMD 1.82K OHM 2W 2512 WIDE | 825 Więcej na zamówienie |
|
| WK73S2JTTE80L6F | RES 80.6M OHM 1% 1W 1812 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU1206147KBZEN00 | RES SMD 147K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 854 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 22285 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39000 | $0.39 |
| 10000 | $0.04669 | $466.9 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.