Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SR73W3ATTER133F |
| LIXINC Part # | SR73W3ATTER133F |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | CURRENT SENSE RESISTOR |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SR73W3ATTER133F Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SR73W3ATTER133F |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | SR73 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 133 mOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 1W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| PHT0603Y1002BGT | RES SMD 10KOHM 0.1% 0.0375W 0603 | 1104 Więcej na zamówienie |
|
| RCL12252R40JNEG | RES SMD 2.4 OHM 2W 2512 WIDE | 886 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD2870C50 | RES 287 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| MCS04020D6812BE100 | RES SMD 68.1KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 866 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD1502A25 | RES 15K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD1601B25 | RES 1.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1153D100 | RES 115K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 909 Więcej na zamówienie |
|
| RC0603F360CS | RES 36 OHM 1% 1/20W 0201 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| PE2010DKF7W0R01L | RES 0.01 OHM 0.5% 1W 2010 | 952 Więcej na zamówienie |
|
| RQ73C2A15KBTD | RES 15 KOHMS 0.1% 1/5W 0805 | 10283 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P08D1004V | RES SMD 1 MOHM 0.5% 2/3W 1206 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| SR732ATTDR383F | CURRENT SENSE RESISTOR | 983 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603CRD078K45L | RES SMD 8.45K OHM 1/10W 0603 | 854 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10956 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26201 | $0.26201 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.