Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AF162-JR-07510KL |
| LIXINC Part # | AF162-JR-07510KL |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AF162-JR-07510KL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AF162-JR-07510KL |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Yageo |
| seria: | AF162 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 510k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | DDRAM, SDRAM |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0606 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4308R-102-681 | RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SIP | 875 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-JR-071K6L | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 | 965 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1601331GTF | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SSOP | 916 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1603680JTF | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SSOP | 861 Więcej na zamówienie |
|
| 742C043220JP | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606 | 15940 Więcej na zamówienie |
|
| 4308H-101-471 | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP | 899 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-R2R-104LF | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 993 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-102-562LF | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 8SIP | 999 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-18V120JX | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0502 | 27178 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-0788R7L | RES ARRAY 2 RES 88.7 OHM 0606 | 915 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-38V120JV | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 1206 | 41661 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF104DJT20K0 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 0804 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| RF064PJ514CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 950 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10846 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04280 | $0.0428 |
| 5000 | $0.04086 | $204.3 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.