Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4606X-101-564LF |
| LIXINC Part # | 4606X-101-564LF |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4606X-101-564LF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4606X-101-564LF |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4600X |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 560k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 5 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 6 |
| moc na element: | 200mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 6-SIP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-SIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.200" (5.08mm) |
| RF062PJ221CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-24V220JX | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 | 30971 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-102-183 | RES ARRAY 5 RES 18K OHM 10SIP | 885 Więcej na zamówienie |
|
| PRA100I4-300RBLBT | SFERNICE THIN FILMS | 974 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-073K6L | RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 0804 | 873 Więcej na zamówienie |
|
| 741X083471JP | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| CAY10-393J4LF | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 0804 | 904 Więcej na zamówienie |
|
| 742C163271JP | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 2506 | 893 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-07127KL | RES ARRAY 4 RES 127K OHM 0804 | 812 Więcej na zamówienie |
|
| MSP08A0118K0GEJ | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 8SIP | 918 Więcej na zamówienie |
|
| CSC10A01100KGEK | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 3920 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF102DJT47K0 | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| 4612X-102-123LF | RES ARRAY 6 RES 12K OHM 12SIP | 921 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10812 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09720 | $0.0972 |
| 2000 | $0.09720 | $194.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.