Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MNR02MRAPJ220 |
| LIXINC Part # | MNR02MRAPJ220 |
| Producent | ROHM Semiconductor |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MNR02MRAPJ220 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MNR02MRAPJ220 |
| Marka: | ROHM Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | ROHM Semiconductor |
| seria: | MNR |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Discontinued at Digi-Key |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 22 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| CAY16A-6812F4LF | RESARRAYA 4X0603 68K1 1% 63MW CO | 823 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV10025001T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 849 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV50022002UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 972 Więcej na zamówienie |
|
| 4310M-101-510 | RES ARRAY 9 RES 51 OHM 10SIP | 949 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-104-221/271 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 845 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF104DFT30K0 | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 0804 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| CSC09A0115K0GEK | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 9SIP | 927 Więcej na zamówienie |
|
| RM064PJ751CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 955 Więcej na zamówienie |
|
| RM064PJ200CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 829 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-0756R2L | RES ARRAY 8 RES 56.2 OHM 1606 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-101-184 | RES ARRAY 5 RES 180K OHM 6SIP | 867 Więcej na zamówienie |
|
| ACASA1002E1502P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF104DJT82K0 | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 0804 | 812 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12211 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.