Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRA04S0836K80JTD |
| LIXINC Part # | CRA04S0836K80JTD |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 0804 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRA04S0836K80JTD Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRA04S0836K80JTD |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRA04 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 6.8k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC324-FK-07162KL | RES ARRAY 4 RES 162K OHM 2012 | 802 Więcej na zamówienie |
|
| 768161470GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC | 929 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07261KL | RES ARRAY 2 RES 261K OHM 0606 | 832 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF324DJT22K0 | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 2012 | 970 Więcej na zamówienie |
|
| 741X16322R0FP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1506 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07887KL | RES ARRAY 2 RES 887K OHM 0606 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T02-131LF | RES ARRAY 15 RES 130 OHM 16SOIC | 952 Więcej na zamówienie |
|
| 752091223GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SRT | 918 Więcej na zamówienie |
|
| 4308M-101-223LF | RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SIP | 971 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-07191KL | RES ARRAY 4 RES 191K OHM 0804 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| 4108R-1-503LF | RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8DIP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| 4608X-101-330LF | RES ARRAY 7 RES 33 OHM 8SIP | 817 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-0715R4L | RES ARRAY 4 RES 15.4 OHM 2012 | 855 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10978 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14000 | $0.14 |
| 10000 | $0.01540 | $154 |
| 30000 | $0.01463 | $438.9 |
| 50000 | $0.01433 | $716.5 |
| 100000 | $0.01403 | $1403 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.