Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | THS4271DRBT |
| LIXINC Part # | THS4271DRBT |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | THS4271 SUPER-FAST ULTRA-LOW DIS |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | THS4271DRBT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | THS4271DRBT |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | Voltage Feedback |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 1000V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 400 MHz |
| -3dB przepustowość: | 1.4 GHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 6 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 5 mV |
| obecnie zaopatrzenie: | 22mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 160 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 5V ~ 15V, ±2.5V ~ 7.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-VDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SON (3x3) |
| TLV6003DBVR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 2475 Więcej na zamówienie |
|
| AD210AN | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 12DIP | 837 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4484AUK+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 38474 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6078IMS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 939 Więcej na zamówienie |
|
| AD5750ACPZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 32LFCSP | 924 Więcej na zamówienie |
|
| THS3091DDARG3 | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOPWRPAD | 884 Więcej na zamówienie |
|
| OPA277UA/2K5G4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 874 Więcej na zamówienie |
|
| LT6238IGN#TRPBF | IC OPAMP GP QUAD 16SSOP | 930 Więcej na zamówienie |
|
| LM324FVJ-E2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2140 Więcej na zamówienie |
|
| LMC6061AIM/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 12470846 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2137E/2K5 | OPA2137 LOW COST FET-INPUT OPERA | 3227 Więcej na zamówienie |
|
| EL5304IU | IC VOLTAGE FEEDBACK 3CIRC 16QSOP | 3208 Więcej na zamówienie |
|
| AD8627AKSZ-R2 | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SC70-5 | 1627 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 24426 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.83000 | $3.83 |
| 250 | $3.83000 | $957.5 |
| 500 | $3.49206 | $1746.03 |
| 1250 | $3.04147 | $3801.8375 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.