Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RG2012N-3831-W-T5 |
| LIXINC Part # | RG2012N-3831-W-T5 |
| Producent | Susumu |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 3.83KOHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RG2012N-3831-W-T5 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RG2012N-3831-W-T5 |
| Marka: | Susumu |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Susumu |
| seria: | RG |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 3.83 kOhms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ERJ-8CWJR025V | RES 0.025 OHM 5% 1W 1206 | 6464 Więcej na zamówienie |
|
| RCP0505W130RGEA | RES SMD 130 OHM 2% 1.4W 0505 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| CPF0603B649RE1 | RES SMD 649 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 868 Więcej na zamówienie |
|
| AT0805BRD07110RL | RES SMD 110 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 847 Więcej na zamówienie |
|
| RC0603J391CS | RES SMD 390 OHM 5% 1/20W 0201 | 1552 Więcej na zamówienie |
|
| WR04X6802FTL | RES 68K OHM 1% 1/16W 0402 | 7837 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402CRD07732RL | RES SMD 732 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0805215KFKEAC | RES 215K OHM 1% 1/8W 0805 | 839 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0805464KFKEA | RES SMD 464K OHM 1% 1/8W 0805 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD3050C10 | RES 305 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 896 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU0805360RAZEN00 | RES SMD 360 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 847 Więcej na zamówienie |
|
| RC1210FR-07147KL | RES SMD 147K OHM 1% 1/2W 1210 | 854 Więcej na zamówienie |
|
| AF2010JK-0710ML | RES SMD 10M OHM 5% 3/4W 2010 | 858 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10854 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30723 | $0.30723 |
| 5000 | $0.30723 | $1536.15 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.