Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AC0603FR-075M1L |
| LIXINC Part # | AC0603FR-075M1L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 5.1M OHM 1% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AC0603FR-075M1L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AC0603FR-075M1L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | AC |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 5.1 MOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H1JTTD1183D100 | RES 118K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 943 Więcej na zamówienie |
|
| TLR3A10ER004FTDG | RES 0.004 OHM 1% 1W 2512 | 2875 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216N-7681-B-T5 | RES SMD 7.68K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 833 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD33R0B50 | RES 33 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G1JTTD2401C | RES 2.4K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 802 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805H1401BST1 | RES SMD 1.4K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| RC2012F304CS | RES SMD 300K OHM 1% 1/8W 0805 | 933 Więcej na zamówienie |
|
| AT1206DRE073K65L | RES SMD 3.65K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 894 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-U1DJ623U | RES 62K OHM 5% 3/4W 2010 SMD | 896 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD5600C50 | RES 560 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 863 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2BTTD1272D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 943 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0402DTE23R2 | RES 23.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP9531D25 | RES 9.53K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 834 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10245 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00345 | $17.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.