Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW060313R3FKTA |
| LIXINC Part # | CRCW060313R3FKTA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 13.3 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW060313R3FKTA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW060313R3FKTA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 13.3 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RNCF1206DTC182R | RES 182 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| D55342K07B1B76RTS | RES SMD 1.76K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 947 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW20108R66FKEFHP | RES SMD 8.66 OHM 1% 1W 2010 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| CRGV0603F499K | RES SMD 499K OHM 1% 1/10W 0603 | 932 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD1842F50 | RES 18.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 968 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD4420C10 | RES 442 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402BRD073K6L | RES SMD 3.6K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 847 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD7591A05 | RES 7.59K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD1324C25 | RES 1.32M OHM 0.25% 1/8W 0805 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD9881D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 963 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW060328R7FKEA | RES SMD 28.7 OHM 1% 1/10W 0603 | 4344 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ATTD2203D | RES 220K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 876 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW020168R0JNED | RES SMD 68 OHM 5% 1/20W 0201 | 17316 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10894 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01642 | $0.01642 |
| 5000 | $0.01567 | $78.35 |
| 10000 | $0.01406 | $140.6 |
| 25000 | $0.01291 | $322.75 |
| 50000 | $0.01212 | $606 |
| 125000 | $0.01194 | $1492.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.