Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCP0603W91R0GWB |
| LIXINC Part # | RCP0603W91R0GWB |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 91 OHM 2% 1.5W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCP0603W91R0GWB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCP0603W91R0GWB |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCP |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| opór: | 91 Ohms |
| tolerancja: | ±2% |
| moc (waty): | 1.5W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±150ppm/°C |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.023" (0.58mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| SG73S1JTTD241J | RES 240 OHM 5% 1/5W 0603 | 828 Więcej na zamówienie |
|
| CR0805-8W-5491FT | RES 5.49K OHM 1% 1/8W 0805 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| RHC2512FT5R23 | RES 5.23 OHM 1% 2W 2512 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608V-2941-W-T5 | RES SMD 2.94K OHM 1/10W 0603 | 976 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD8662B05 | RES 86.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 827 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B56D2RTI | RES SMD 56.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-12ZYJ273U | RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-H3EF1201V | RES 1.2K OHM 1% 1/6W 0603 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRB07130RL | RES SMD 130 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| RCP2512W200RJS6 | RES SMD 200 OHM 5% 3.5W 2512 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H1ETTP3401F | RES 3.4K OHM 1% 1/10W 0402 | 38544 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210FRE07120KL | RES SMD 120K OHM 1% 1/4W 1210 | 814 Więcej na zamówienie |
|
| RCS060319K6FKEA | RES SMD 19.6K OHM 1% 1/4W 0603 | 899 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10874 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.00000 | $4 |
| 100 | $4.00000 | $400 |
| 1000 | $3.45238 | $3452.38 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.