Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MCU08050C6801FP500 |
| LIXINC Part # | MCU08050C6801FP500 |
| Producent | Vishay / Beyschlag |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 6.8K OHM 1% 1/5W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MCU08050C6801FP500 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MCU08050C6801FP500 |
| Marka: | Vishay / Beyschlag |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Beyschlag |
| seria: | MCU - Professional |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 6.8 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.2W, 1/5W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RT1206FRE07390RL | RES SMD 390 OHM 1% 1/4W 1206 | 3580 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW04022R10FNED | RES SMD 2.1 OHM 1% 1/16W 0402 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| TFCR1206-8W-E-1004BT-1K | RES 1M OHM 0.1% 1/8W 1206 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| AC2512FK-07243RL | RES SMD 243 OHM 1% 1W 2512 | 883 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-H2RF5112X | RES 51.1K OHM 1% 1/10W 0402 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD5832C25 | RES 58.3K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 944 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G2ATTD82R0C | RES 82 OHM 0.25% 1/4W 0805 | 873 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0805357RBETA | RES 357 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD6800F10 | RES 680 OHM 1% 1/4W 1206 | 831 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P1ETTP822G | RES 8.2K OHM 2% 1/8W 0402 | 804 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-L03KF47MV | RES 0.047 OHM 1% 1/5W 0603 | 6745 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD4300F100 | RES 430 OHM 1% 1/4W 1210 | 805 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603CRD07280KL | RES SMD 280KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 807 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10969 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04425 | $0.04425 |
| 5000 | $0.04425 | $221.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.