Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW0201887RFKED |
| LIXINC Part # | CRCW0201887RFKED |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 887 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW0201887RFKED Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW0201887RFKED |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 887 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.05W, 1/20W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0201 (0603 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0201 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.011" (0.28mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RNCF0805BTC806K | RES 806K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 866 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0402BTC2K26 | RES 2.26K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| HRG3216P-1211-B-T1 | RES SMD 1.21K OHM 0.1% 1W 1206 | 992 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603CTE10K0 | RES 10K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 905 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B210ARWS | RES SMD 210 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 970 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805BKE649K | RES 649K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 842 Więcej na zamówienie |
|
| PE0603DRF7T0R025L | RES 0.025 OHM 0.5% 1/3W 0603 | 807 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216N-9762-B-T5 | RES SMD 97.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B2ATTD360G | RES 36 OHM 2% 1/4W 0805 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW04025R76FNTD | RES SMD 5.76 OHM 1% 1/16W 0402 | 836 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805BTC71R5 | RES 71.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1402A25 | RES 14K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD1641D100 | RES 1.64K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 869 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10920 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02926 | $0.02926 |
| 10000 | $0.02793 | $279.3 |
| 30000 | $0.02653 | $795.9 |
| 50000 | $0.02599 | $1299.5 |
| 100000 | $0.02584 | $2584 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.