Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PHP00805E4371BST1 |
| LIXINC Part # | PHP00805E4371BST1 |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 4.37K OHM 0.1% 5/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PHP00805E4371BST1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PHP00805E4371BST1 |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay |
| seria: | PHP |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 4.37 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.63W, 5/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RMCF0603FT18K2 | RES 18.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 2147484602 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805BRB071K05L | RES SMD 1.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 971 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012V-3571-P-T1 | RES SMD 3.57KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 840 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G1ETTP3570D | RES 357 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G1JTTD4300C | RES 430 OHM 0.25% 1/5W 0603 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2521A05 | RES 2.52K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP3242F50 | RES 32.4K OHM 1% 1/16W 0402 | 981 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW1206453RFKEAHP | RES SMD 453 OHM 1% 3/4W 1206 | 816 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3012A10 | RES 30.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210BRD07470KL | RES SMD 470K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 955 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-U12J822U | RES 8.2K OHM 5% 3/4W 1812 SMD | 992 Więcej na zamówienie |
|
| M55342E12B8B20RWI | RES SMD 8.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW12061R27FNTA | RES SMD 1.27 OHM 1% 1/4W 1206 | 866 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10965 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63920 | $0.6392 |
| 1000 | $0.63920 | $639.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.