Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R2BTTD3522B25 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD3522B25 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 35.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R2BTTD3522B25 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R2BTTD3522B25 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 35.2 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ERA-3VRB4422V | RES 44.2K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R2BTTD44R2F | RES 44.2 OHM 1% 1W 1206 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD1491C10 | RES 1.49K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD28R4D50 | RES 28.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DTE1R87 | RES 1.87 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805E4371BST1 | RES SMD 4.37K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF0603FT18K2 | RES 18.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 2147484517 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805BRB071K05L | RES SMD 1.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 811 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012V-3571-P-T1 | RES SMD 3.57KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 840 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G1ETTP3570D | RES 357 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G1JTTD4300C | RES 430 OHM 0.25% 1/5W 0603 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2521A05 | RES 2.52K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP3242F50 | RES 32.4K OHM 1% 1/16W 0402 | 899 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10899 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11200 | $0.112 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.