Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R2BTTD56R9D100 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD56R9D100 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 56.9 OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R2BTTD56R9D100 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R2BTTD56R9D100 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 56.9 Ohms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| TNPW0603110KBXTA | RES 110K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 817 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD3831A10 | RES 3.83K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 962 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012P-1961-B-T5 | RES SMD 1.96K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B3B40RWS | RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD6422D50 | RES 64.2K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 923 Więcej na zamówienie |
|
| RT0201FRE07510RL | RES SMD 510 OHM 1% 1/20W 0201 | 958 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF2010FT8R06 | RES 8.06 OHM 1% 3/4W 2010 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012V-2430-W-T5 | RES SMD 243 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-XGNF1213Y | RES 121K OHM 1% 1/32W 01005 | 973 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210DRD07178KL | RES SMD 178K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 867 Więcej na zamówienie |
|
| AT0805BRE0751KL | RES SMD 51K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP4532D50 | RES 45.3K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-6AED241V | RES 240 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 20492 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10931 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10400 | $0.104 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.