Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCP0505W24R0GS6 |
| LIXINC Part # | RCP0505W24R0GS6 |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 24 OHM 2% 1.4W 0505 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCP0505W24R0GS6 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCP0505W24R0GS6 |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCP |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 24 Ohms |
| tolerancja: | ±2% |
| moc (waty): | 1.4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±150ppm/°C |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0505 (1412 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0505 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.025" (0.64mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN10F3921CT5-50 | RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0805 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD9530C50 | RES 953 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 841 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF1206DKE10R0 | RES 10 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| MCS04020D2612BE100 | RES SMD 26.1KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 843 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2261D50 | RES 2.26K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 809 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW080527K4BETY | RES 27.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 932 Więcej na zamówienie |
|
| RCP2512W75R0JS3 | RES SMD 75 OHM 5% 3.5W 2512 | 996 Więcej na zamówienie |
|
| M55342K06B4B75RWI | RES SMD 4.75KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 926 Więcej na zamówienie |
|
| FCSL20R030FER | RES 0.03 OHM 1% 1W 0805 | 4934 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1601C50 | RES 1.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 917 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S03F5901V | RES SMD 5.9K OHM 1% 1/10W 0603 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2462D10 | RES 24.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 945 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW080525K5FKEAHP | RES SMD 25.5K OHM 1% 1/2W 0805 | 5750 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10877 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.62500 | $3.625 |
| 300 | $3.62500 | $1087.5 |
| 600 | $3.45236 | $2071.416 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.