Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RNCF0603DTE68K1 |
| LIXINC Part # | RNCF0603DTE68K1 |
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 68.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RNCF0603DTE68K1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RNCF0603DTE68K1 |
| Marka: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Stackpole Electronics, Inc. |
| seria: | RNCF |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 68.1 kOhms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| AR0402FR-0749R9L | RES SMD 49.9 OHM 1% 1/16W 0402 | 970 Więcej na zamówienie |
|
| CRGV0603F165K | RES SMD 165K OHM 1% 1/10W 0603 | 904 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD5490A05 | RES 549 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 860 Więcej na zamówienie |
|
| RCP0603B120RGET | RES SMD 120 OHM 2% 1.5W 0603 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD4122B50 | RES 41.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 847 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD69R0B25 | RES 69 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 841 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S08F2400V | RES SMD 240 OHM 1% 1/4W 1206 | 942 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S14F1301U | RES SMD 1.3K OHM 1% 1/2W 1210 | 940 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-14HD130U | RES SMD 13 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 8819 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F1JTTD8062B | RES 80.6K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD8200B05 | RES 820 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 852 Więcej na zamówienie |
|
| RT2010DKE07665RL | RES SMD 665 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ARTTD51R0F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 969 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10927 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13000 | $0.13 |
| 5000 | $0.01575 | $78.75 |
| 10000 | $0.01470 | $147 |
| 25000 | $0.01450 | $362.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.