Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERJ-S02F1072X |
| LIXINC Part # | ERJ-S02F1072X |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 10.7K OHM 1% 1/10W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERJ-S02F1072X Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERJ-S02F1072X |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERJ-S02 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 10.7 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CR1206-4W-9R09FT | RES 9.09 OHM 1% 1/4W 1206 | 5997 Więcej na zamówienie |
|
| RM14F2000CT | RES SMD 200 OHM 1% 1/3W 1210 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1843F10 | RES 184K OHM 1% 1/4W 1206 | 877 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B432ERWS | RES SMD 432K OHM 1% 1/4W 1206 | 827 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603WRB0723K2L | RES SMD 23.2K OHM 1/10W 0603 | 905 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608P-362-W-T1 | RES SMD 3.6KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD4481B25 | RES 4.48K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD5100F50 | RES 510 OHM 1% 1/4W 1206 | 809 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S14F1004U | RES SMD 1M OHM 1% 1/2W 1210 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD15R0D | RES 15 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD24R0F25 | RES 24 OHM 1% 1/4W 1210 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| CR022743F | RES SMD 274K OHM 1% 3/4W 2010 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| RCC0402100RFKED | RCC0402 100 100R 1% ET7 E3 | 17206 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10889 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05177 | $0.05177 |
| 10000 | $0.05177 | $517.7 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.