Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCWE2512R220FKEA |
| LIXINC Part # | RCWE2512R220FKEA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 0.22 OHM 1% 2W 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCWE2512R220FKEA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCWE2512R220FKEA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCWE |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 220 mOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 2W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RS73F2BTTD6650F | RES 665 OHM 1% 1/3W 1206 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| HV732HTTE3244F | RES 3.24M OHM 1% 1/2W 2010 | 830 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP5420F50 | RES 542 OHM 1% 1/16W 0402 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| Y40235K00000B9W | RES SMD 5K OHM 0.1% 0.3W 1206 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RG1005N-8062-W-T1 | RES SMD 80.6K OHM 1/16W 0402 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD1930B05 | RES 193 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 934 Więcej na zamówienie |
|
| AC0201FR-07487KL | RES SMD 487K OHM 1% 1/20W 0201 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ATTD1400D | RES 140 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| RNCP1206FTD16K5 | RES 16.5K OHM 1% 1/2W 1206 | 936 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012N-4533-W-T5 | RES SMD 453K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 832 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S1DF2210U | RES SMD 221 OHM 1% 3/4W 2010 | 841 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2BTTD3834F | RES 3.83M OHM 1% 1/4W 1206 | 922 Więcej na zamówienie |
|
| RC1005F8063CS | RES SMD 806K OHM 1% 1/16W 0402 | 941 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12231 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66000 | $0.66 |
| 2000 | $0.21946 | $438.92 |
| 6000 | $0.21450 | $1287 |
| 10000 | $0.20707 | $2070.7 |
| 50000 | $0.20098 | $10049 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.