Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TNPW060316K9BEEA |
| LIXINC Part # | TNPW060316K9BEEA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 16.9K OHM 0.1% 1/8W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TNPW060316K9BEEA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TNPW060316K9BEEA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | TNPW e3 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 16.9 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRCW20106R81FNEF | RES SMD 6.81 OHM 1% 3/4W 2010 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD3572D50 | RES 35.7K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 955 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW060357R6DHEA | RES 57.6 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 824 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRD071KL | RES SMD 1K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 962 Więcej na zamówienie |
|
| RR0510P-1331-D | RES SMD 1.33KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD5111F25 | RES 5.11K OHM 1% 1/8W 0805 | 843 Więcej na zamówienie |
|
| RN73C1J28R7BTDF | RES SMD 28.7 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 842 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2550B10 | RES 255 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 945 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP3440C50 | RES 344 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0402BTC2K67 | RES 2.67K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 976 Więcej na zamówienie |
|
| SR73W3ATTER432F | CURRENT SENSE RESISTOR | 984 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD5692C50 | RES 56.9K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD3703F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 866 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10862 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56000 | $0.56 |
| 5000 | $0.11600 | $580 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.