Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | M55342H09B2F00RTS |
| LIXINC Part # | M55342H09B2F00RTS |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 2M OHM 1% 1W 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | M55342H09B2F00RTS Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | M55342H09B2F00RTS |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | Military, MIL-PRF-55342, RM2512 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2 MOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 1W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Military, Non-Inductive |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | R (0.01%) |
| M55342E08B1C50RT5 | RES SMD 1.5M OHM 0.1% 0.8W 2010 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RC0805DR-0734RL | RES SMD 34 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 911 Więcej na zamówienie |
|
| RG1005P-9762-B-T5 | RES SMD 97.6KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 26614 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P08D3300V | RES SMD 330 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 829 Więcej na zamówienie |
|
| RE1206FRE07182RL | RES SMD 182 OHM 1% 1/4W 1206 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD15R4D50 | RES 15.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 962 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW2010102RFKTF | RES SMD 102 OHM 1% 3/4W 2010 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| MCT06030D2202DPW00 | RES 22K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 966 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DTC14K7 | RES 14.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 932 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-12SF2872U | RES SMD 28.7K OHM 1% 3/4W 2010 | 13735 Więcej na zamówienie |
|
| HV732BTTD3244F | RES 3.24M OHM 1% 1/4W 1206 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD2213D25 | RES 221K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| AA0402FR-07453KL | RES SMD 453K OHM 1% 1/16W 0402 | 924 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10887 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.82000 | $8.82 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.