Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | P0402K1000FNT |
| LIXINC Part # | P0402K1000FNT |
| Producent | Vishay / Sfernice |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | P 0402 K 1000 F N TR |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | P0402K1000FNT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | P0402K1000FNT |
| Marka: | Vishay / Sfernice |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Sfernice |
| seria: | P |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 100 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.063W, 1/16W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.025" (0.63mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R1ETTP8982F25 | RES 89.8K OHM 1% 1/16W 0402 | 836 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU08051K13AZEN00 | RES SMD 1.13KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012N-1740-W-T1 | RES SMD 174 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216P-1962-B-T5 | RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| RT2010DKE0712KL | RES SMD 12K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 888 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0805115KFKEBC | RES 115K OHM 1% 1/8W 0805 | 883 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G2ATTD4024F | RES 4.02M OHM 1% 1/4W 0805 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW12061K78FEEA | RES 1.78K OHM 1% 2/5W 1206 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ATTD4531D | RES 4.53K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 891 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2BTTD1003D | RES 100K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 800 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1963C10 | RES 196K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 901 Więcej na zamówienie |
|
| CRL1206-JW-R510ELF | RES 0.51 OHM 5% 1/4W 1206 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| RC1005F6490CS | RES SMD 649 OHM 1% 1/16W 0402 | 810 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10803 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.99080 | $3.9908 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.