Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AT0402DRE07232RL |
| LIXINC Part # | AT0402DRE07232RL |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 232 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AT0402DRE07232RL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AT0402DRE07232RL |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | AT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 232 Ohms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.063W, 1/16W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.014" (0.35mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RS73F1JTTD3573C | RES 357K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU120647K0BZEN00 | RES SMD 47K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 928 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210CRD0738R3L | RES SMD 38.3 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 832 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-UP3D1743V | RES 174K OHM 0.5% 1.4W 0603 | 926 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW06035K49FKEA | RES SMD 5.49K OHM 1% 1/10W 0603 | 3843 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD16R5F100 | RES 16.5 OHM 1% 1/8W 0805 | 847 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU12062K05AZEN00 | RES SMD 2.05KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1021D10 | RES 1.02K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1740B10 | RES 174 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW04028K87BEED | RES 8.87K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 3042 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2BTTD5491F | RES 5.49K OHM 1% 1/3W 1206 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B1JRTTD433G | RES 43 KOHM 2% 1/10W 0603 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| M55342K08B1F05RWSV | RES SMD 1.05M OHM 1% 0.8W 2010 | 933 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10952 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03364 | $0.03364 |
| 10000 | $0.02071 | $207.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.