Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ESR18EZPF11R0 |
| LIXINC Part # | ESR18EZPF11R0 |
| Producent | ROHM Semiconductor |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 11 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ESR18EZPF11R0 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ESR18EZPF11R0 |
| Marka: | ROHM Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | ROHM Semiconductor |
| seria: | ESR |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 11 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.5W, 1/2W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RT1206WRC0733RL | RES SMD 33 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 909 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD8870D50 | RES 887 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 944 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0603332KDHEAP | RES SMD 332K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| CR047501F | RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 1210 | 5826 Więcej na zamówienie |
|
| M55342K06B909ART5 | RES SMD 909 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD6263B50 | RES 626K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 842 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP6341F25 | RES 6.34K OHM 1% 1/16W 0402 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD6573C50 | RES 657K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-2VEB2261X | RES 2.26K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 807 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW08052K21BETA | RES 2.21K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2980D25 | RES 298 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 868 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00603E55R6BST1 | RES SMD 55.6 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 830 Więcej na zamówienie |
|
| RC1608F205CS | RES SMD 2M OHM 1% 1/10W 0603 | 966 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10873 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01725 | $0.01725 |
| 5000 | $0.01647 | $82.35 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.