Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MCW0612MC6809FP100 |
| LIXINC Part # | MCW0612MC6809FP100 |
| Producent | Vishay / Beyschlag |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 68 OHM 1/2W 1206 WIDE |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MCW0612MC6809FP100 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MCW0612MC6809FP100 |
| Marka: | Vishay / Beyschlag |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Beyschlag |
| seria: | MCW AT - Professional |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 68 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.5W, 1/2W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| opakowanie / etui: | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.122" W (1.60mm x 3.10mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ERA-2AEB1051X | RES SMD 1.05KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 16320 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-UP6J3R3V | RES 3.3 OHM 5% 1/2W 0805 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD3831B25 | RES 3.83K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S1ETTP5361D | RES 5.36K OHM 0.5% 1/8W 0402 | 876 Więcej na zamówienie |
|
| CR021051F | RES SMD 1.05K OHM 1% 3/4W 2010 | 873 Więcej na zamówienie |
|
| MCR10ERTF26R1 | RES SMD 26.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 2792 Więcej na zamówienie |
|
| RC1206DR-07665KL | RES SMD 665K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 958 Więcej na zamówienie |
|
| M55342E02B4B93RT5 | RES SMD 4.93K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 824 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B750ARWI | RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 852 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD4483B10 | RES 448K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| RE1206DRE07324KL | RES SMD 324K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 832 Więcej na zamówienie |
|
| PAT0805E2152BST1 | RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD44R8D100 | RES 44.8 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 971 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10950 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58000 | $0.58 |
| 1000 | $0.14778 | $147.78 |
| 2000 | $0.14703 | $294.06 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.