Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RT0603WRC0711RL |
| LIXINC Part # | RT0603WRC0711RL |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 11 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RT0603WRC0711RL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RT0603WRC0711RL |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | RT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 11 Ohms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±15ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R1JTTD1041B25 | RES 1.04K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD2101B10 | RES 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD8162C25 | RES 81.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW080590K9BETA | RES 90.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRB0744R2L | RES SMD 44.2 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 943 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF0402FT1K33 | RES 1.33K OHM 1% 1/16W 0402 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD3741F25 | RES 3.74K OHM 1% 1/4W 1210 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| RGT2012P-2673-B-T5 | RES 267 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| RCL061230R0JNEA | RES SMD 30 OHM 3/4W 1206 WIDE | 2026 Więcej na zamówienie |
|
| RL1220S-7R5-F | RES SMD 7.5 OHM 1% 1/3W 0805 | 1230 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603CRD072K37L | RES SMD 2.37K OHM 1/10W 0603 | 835 Więcej na zamówienie |
|
| SMM02040D3303BB100 | RES 330K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| RNCS0603BKE6K49 | RES 6.49K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 845 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10874 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33646 | $0.33646 |
| 5000 | $0.28582 | $1429.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.