Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73H1ETTP2711C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP2711C50 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 2.71K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73H1ETTP2711C50 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73H1ETTP2711C50 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73H |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2.71 kOhms |
| tolerancja: | ±0.25% |
| moc (waty): | 0.063W, 1/16W |
| kompozycja: | Metal Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ESR01MZPF1001 | RES SMD 1K OHM 1% 1/5W 0402 | 899 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU1206649RBZEN00 | RES SMD 649 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 914 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW12067K15BEEA | RES 7.15K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| SR732HTTE3R09F | CURRENT SENSE RESISTOR | 975 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R2JTTE22R6F | RES 22.6 OHM 1% 1W 1812 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD32R8D25 | RES 32.8 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD1892C10 | RES 18.9K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 868 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-8AEB274V | RES SMD 270K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 4729 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603BRB0713R3L | RES SMD 13.3 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| RN73C1E5K9BTD | RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1477 Więcej na zamówienie |
|
| SM2615FT4R22 | RES 4.22 OHM 1% 1W 2615 | 888 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD24R9F | RES 24.9 OHM 1% 1/3W 1206 | 804 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P08D4533V | RES SMD 453 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 974 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10871 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.