Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RK73H2BRTTD34R8F |
| LIXINC Part # | RK73H2BRTTD34R8F |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 34.8 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RK73H2BRTTD34R8F Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RK73H2BRTTD34R8F |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RK73-RT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 34.8 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| M55342H09B432DRTP | RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805DRE07470RL | RES SMD 470 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP1092D50 | RES 10.9K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD83R5F100 | RES 83.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| MMA02040C3609FB000 | RES 36 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2ATTD3092D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW060347K0FKEA | RES SMD 47K OHM 1% 1/10W 0603 | 3022 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B1E24RWS | RES SMD 1.24K OHM 1% 1/4W 1206 | 824 Więcej na zamówienie |
|
| PE0603FRF070R015L | RES 0.015 OHM 1% 1/10W 0603 | 928 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-1GEF1820C | RES SMD 182 OHM 1% 1/20W 0201 | 2249 Więcej na zamówienie |
|
| Y162766K0000F9R | RES SMD 66K OHM 1% 1/2W 2010 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2ATTD4121F | RES 4.12K OHM 1% 1/4W 0805 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| PFS35-36KF1 | RES SMD 36KOHM 1% 35W TO263 DPAK | 820 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10937 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03278 | $0.03278 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.