Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERJ-S14F5111U |
| LIXINC Part # | ERJ-S14F5111U |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 5.11K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERJ-S14F5111U Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERJ-S14F5111U |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERJ-S14 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 5.11 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.5W, 1/2W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1210 (3225 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1210 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRGH2010J3M3 | RES SMD 3.3M OHM 5% 1W 2010 | 979 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DKE1R02 | RES 1.02 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD1183F | RES 118K OHM 1% 1/3W 1206 | 815 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW040216R5FKEDHP | RES SMD 16.5 OHM 1% 1/5W 0402 | 809 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-3VPB6492V | RES 64.9K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 924 Więcej na zamówienie |
|
| RT2512FKE0710KL | RES SMD 10K OHM 1% 3/4W 2512 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RC0201DR-074K53L | RES SMD 4.53KOHM 0.5% 1/20W 0201 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD3360B05 | RES 336 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402DRE0719R6L | RES SMD 19.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 980 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2BTTD2212C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S03F3R32V | RES 3.32 OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 900 Więcej na zamówienie |
|
| RC1206FR-071K6L | RES SMD 1.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 26831 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD9201F25 | RES 9.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 963 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10923 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08585 | $0.08585 |
| 5000 | $0.08585 | $429.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.