Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW1206634KFKTA |
| LIXINC Part # | CRCW1206634KFKTA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 634K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW1206634KFKTA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW1206634KFKTA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 634 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| M55342H04B1E62RT0 | RES SMD 1.62K OHM 1% 0.15W 1505 | 802 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B1ETTP185G | RES 1.8M OHM 2% 1/10W 0402 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012V-1690-D-T5 | RES SMD 169 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 979 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G1ETTP4302D | RES 43K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 930 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-3VPB7321V | RES 7.32K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW06032R15FNTA | RES SMD 2.15 OHM 1% 1/10W 0603 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD14R0F | RES 14 OHM 1% 1/3W 1206 | 846 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD5050A05 | RES 505 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 980 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP1691B50 | RES 1.69K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ATTD3921D | RES 3.92K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| RCS04028K66FKED | RES SMD 8.66K OHM 1% 1/5W 0402 | 803 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF0603FT1M07 | RES 1.07M OHM 1% 1/10W 0603 | 12917 Więcej na zamówienie |
|
| RC0201FR-0717R8L | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/20W 0201 | 877 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10992 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01951 | $0.01951 |
| 5000 | $0.01862 | $93.1 |
| 10000 | $0.01671 | $167.1 |
| 25000 | $0.01534 | $383.5 |
| 50000 | $0.01441 | $720.5 |
| 125000 | $0.01419 | $1773.75 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.