Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TNPW120630R1DHTA |
| LIXINC Part # | TNPW120630R1DHTA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 30.1 OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TNPW120630R1DHTA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TNPW120630R1DHTA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | TNPW |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 30.1 Ohms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Military |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| SMM02040E5609BB300 | RES 56 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 893 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP1013D50 | RES 101K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 924 Więcej na zamówienie |
|
| CR021471F | RES SMD 1.47K OHM 1% 3/4W 2010 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| AT0805DRE0733RL | RES SMD 33 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD3880B10 | RES 388 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 899 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-6VRB3922V | RES 39.2K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW12061K15FKEA | RES SMD 1.15K OHM 1% 1/4W 1206 | 2573 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD1381C25 | RES 1.38K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 813 Więcej na zamówienie |
|
| RLP73N2AR30FTDF | RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805 | 2836 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP8871D50 | RES 8.87K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 917 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW120682K5FEEA | RES 82.5K OHM 1% 2/5W 1206 | 965 Więcej na zamówienie |
|
| CHP1206K4701FNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 828 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD21R8D100 | RES 21.8 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 841 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10883 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23940 | $0.2394 |
| 5000 | $0.23940 | $1197 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.