Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RG3216N-2261-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG3216N-2261-D-T5 |
| Producent | Susumu |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RG3216N-2261-D-T5 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 13 - May 17 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RG3216N-2261-D-T5 |
| Marka: | Susumu |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Susumu |
| seria: | RG |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2.26 kOhms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H2ATTD4121B50 | RES 4.12K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 928 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805CRB07390RL | RES SMD 390 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 807 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012N-3093-W-T5 | RES SMD 309K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608P-2101-B-T5 | RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 20780 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD27R4D50 | RES 27.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 900 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD8163C50 | RES 816K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW121075R0BEEN | RES 75 OHM 0.1% 1/2W 1210 | 800 Więcej na zamówienie |
|
| RL0816T4F-4-R050-FNH | RES 0.05 OHM 1% 1/2W WIDE 0603 | 10733 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2BTTD7320F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 809 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603BTC422K | RES 422K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2151B05 | RES 2.15K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 934 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW1218604RFKTK | RES SMD 604 OHM 1% 1W 1218 | 901 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805H1201BST1 | RES SMD 1.2K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 944 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10908 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13965 | $0.13965 |
| 5000 | $0.13965 | $698.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.