Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RS73F2ATTD33R0C |
| LIXINC Part # | RS73F2ATTD33R0C |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 33 OHM 0.25% 1/4W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RS73F2ATTD33R0C Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RS73F2ATTD33R0C |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RS73 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 33 Ohms |
| tolerancja: | ±0.25% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H1ETTP2212C25 | RES 22.1K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 938 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW1210931RFKTA | RES SMD 931 OHM 1% 1/2W 1210 | 980 Więcej na zamówienie |
|
| WK73S2JTTE1R13F | RES 1.13 OHM 1% 1W 1812 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| CR103164F | RES SMD 3.16M OHM 1% 1/8W 0805 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| SG732ETTD333M | RES 33K OHM 20% 1/2W 1210 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| AA1210FR-078R2L | RES SMD 8.2 OHM 1% 1/2W 1210 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216N-2261-D-T5 | RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD4121B50 | RES 4.12K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805CRB07390RL | RES SMD 390 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012N-3093-W-T5 | RES SMD 309K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608P-2101-B-T5 | RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 20615 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD27R4D50 | RES 27.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 885 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD8163C50 | RES 816K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 966 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10844 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09936 | $0.09936 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.